producenci-dodatkow.pl

Produkty jubilerskie sztuczne, albo też srebrne? Które z nich nabywamy chętniej? Ta walka ma miejsce całkiem długo na świecie. Dziś odważymy się udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Jednak temat nie jest takie łatwe jak mogłoby się zdawać. Powyżej wymienione typy wyrobów złotniczych posiadają ciekawe wady choć i poważne zalety noszenia.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej produkuje się takie modele z wyizolowanego srebra. Z tego powodu jest znacznie więcej warta. Tworzy się ją galwanizując rudy metali szlachetnych. Pozostaje znacznie dostojniejsza i właśnie przez to regularnie wybierają ją klienci z klasy średniej. Również ważne jest punkt jej zbytu, zwykle są to sklepy złotnicze. Pozostaje ładnie wystawiona w podświetlonych, gablotach. Podczas jej zakupu często zainkasujemy śliczne pudełeczko. W takim salonie obsługa klienta na 100% pozostanie sympatyczniejsza oraz lepiej wykwalifikowana. Wyroby złotnicze prawdziwe o czym również nie powinniśmy pamiętać, nie uczulają.
Biżuteria platerowana – pozostaje najczęściej wytwarzana ze połączenia zwykłych metali, a pokrywa się ją nieznaczną powłoką srebra. Te wyroby w miarę po czasie niszczeją i klienci kupują nowe. Ich najwybitniejsza zaleta to Z pewnością niska wartość zakupu. Ze smutkiem uważamy, że potrafi uczulać, z reguły modele z dodatkiem chromu. Co najistotniejsze linie sztucznej biżuterii są niezwykle oryginalne ze względu na stop, zwyczajnie stanowczo łatwiej ją wyprodukować. Komplety w tym wypadku bardzo często złożone są z 2 elementów – – naszyjnika i kolczyków.
Reasumując biżuteria prawdziwa pozostaje lepiej zrobiona i nie powoduje uczuleń. Ale pozostaje zdecydowanie droższa, ale także nie ściera się aż tak szybko jak sztuczna. Z kolei linie sztucznej biżuterii są ładniejsze i tańsze. Który gatunek pozostaje lepszy? Oczywiście sztuczna.

Producenci dodatkow