bizuteria-2020.pl

Świecidełka to określenie bardzo ogólne. Na jakie kategorie da się dokonać ich podziału? Jak najbardziej poprzez metal szlachetny, z jakiego pozostają wykonane i które dodatki wykorzystano. Tutaj jednak przeprowadzimy podział z uwagi na typ produktów złotniczych.
Zawieszki na Łańcuszku są kochane od lat, zarówno przez panie oraz facetów. Niewielka przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zazwyczaj noszona na szyi – kwintesencja damskiego piękna.
Srebrne kolczyki to następny rodzaj kobiecych produktów złotniczych. Najczęściej wytwarza się je ze białego złota. Odróżniamy kilka klas zapięć, na przykład „Klasyczny”. Kolczyki są najpopularniejsze pod względem sprzedaży z całej biżuterii.
Pierścionki od zawsze zdobią także kobiecą rękę. Są te klasyczne ,ale także sztuki ze zdobieniami. Nie zwykle często posiadają jakąś symbolikę.
Bransolety są to subtelne łańcuszki, które dziewczyny często zakładają na rękę, jednak od pewnego czasu również na nogę, w ostatnich czasach pozostaje to nieprzeciętnie „cool”
Beadsy to typ, który przyszedł do naszego kraju ze słonecznych Włoch. Zawieszki wkładane są tutaj na mocną bransoletę z zapięciem. Z uwagi na fakt, że koraliki pojawiają się w nieliczonej kombinacji typów niemalże wszelka bransoletka jest inna.
Na światowym rynku istnieje także wersja mająca swoje korzenie w USA. Gdzie charms są przyczepiane do łańcuszkowej bransoletki przy użyciu malutkiego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im nazwę charmsów.
Obrączki – przynależą do rodziny sygnetów. Niedawno drastycznie zyskały na sławie. Wszystkie pary chcą posiadać wzory unikalne ponadto romantyczną sentencją.
Zegarki na rękę – dziś przedstawiana ostatnia grupa z działu biżuterii. Bardzo często wybierana także przez facetów. Istotny pozostaje nie tylko metal, ale także mechanizm.
Typów biżuterii jest naprawdę sporo. Jeśli już wybieramy często lepiej poszukać małą firmę jubilerską. Wyroby będą niebagatelnie lepszej klasy, ponadto również trochę tańsze.

biżuteria 2020